Renowacja tapicerki skórzanej

Liczy się wnętrze — z pewnością każdy słyszał to powiedzenie. Jest ono prawdziwe nie tylko w przypadku ludzi, ale również i aut. Renowacja tapicerki skórzanej to czynność, którą warto zlecić profesjonalistom korzystającym z najlepszych produktów przeznaczonych do czyszczenia tapicerki samochodowej.

Dlaczego ważne jest czyszczenie tapicerki samochodowej?

Regularna renowacja tapicerki skórzanej sprawia, że auto wygląda na bardzo zadbane. Wtedy korzystanie z samochodu jest znacznie przyjemniejsze, jednak znaczenie ma to również w przypadku sprzedaży. Jeżeli czyszczenie skóry w aucie odbywało się regularnie, to dzięki temu auto wygląda znacznie lepiej, co przekłada się na wyższą cenę sprzedaży.

Dlatego lepiej zainteresować się renowacją skóry jak najszybciej. Oczywiście można przeprowadzić proces renowacji skóry samochodowej tuż przed wystawieniem auta na portal ogłoszeniowy, jednak regularne czyszczenie tapicerki da jeszcze lepsze rezultaty.

Jakie efekty daje renowacja tapicerki samochodowej?

Wiele osób może zastanawiać się jakich rezultatów mogą się spodziewać po renowacji tapicerki samochodowej. Wiele zależy tu od stopnia zniszczenia samochodu — korzystamy z najlepszych niemieckich produktów, które pozwalają zdziałać bardzo dużo w kwestii renowacji skóry, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet ze znacznymi uszkodzeniami. Warto jednocześnie podkreślić, że każdą renowację tapicerki skórzanej wyceniamy po oględzinach.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych renowacją tapicerki samochodowej. Oferujemy nie tylko naprawę przecięć i przetarć tapicerki, ale również uzupełnianie oraz lakierowanie ubytków w tapicerce samochodowej. Oczywiście zajmujemy się też renowacją kierownicy skórzanej. Jesteśmy też w stanie zmienić kolor tapicerki na życzenie klienta.

Jak widać, spektrum naszych usług jest bardzo duże i z całą pewnością jesteśmy w stanie pomóc Ci w kwestii czyszczenia tapicerki samochodowej, czy też renowacji kierownicy i tapicerki skórzanej

W ofercie naszej pracowni skór znajduje się:

  • zmiana koloru tapicerki na życzenie klienta
  • naprawa przecięć tapicerki
  • naprawa przetarć tapicerki
  • lakierowanie ubytków
  • uzupełnianie ubytków oraz zadrapań tapicerki.

Bezpośredni kontakt: +48 604 138 302

Renowacja tapicerki skórzanej

Tapicerka z naturalnej skóry jest doskonałym wykończeniem wnętrza każdego samochodu. Jest to materiał szlachetny, aczkolwiek wymagający od użytkownika wiele uwagi oraz cierpliwości. O ile proste zabiegi można wykonać samemu, to w przypadku braku odpowiedniego doświadczenia lub zbyt skomplikowanych uszkodzeń najlepiej zlecić renowację tapicerki skórzanej zakładowi, który specjalizuje się w pielęgnacji powierzchni skórzanych. Bling Auto Detailing to świetne rozwiązanie, nasi specjaliści poddadzą Twoją tapicerkę skórzaną bardziej zaawansowanym zabiegom!

Pamiętaj, że tylko dobrze przygotowana tapicerka, właściwie dobrany kolor oraz precyzyjna i staranna impregnacja skóry daje gwarancje wspaniałego i długotrwałego efektu!

Precyzyjny dobór odcieni lakierów umożliwia naprawę nawet pojedynczych fotela bez zauważalnej różnicy

Praktycznie punktowa aplikacja koloru sprawia, iż w większości przypadków wnętrze samochodu nie wymaga rozkręcania! Nasza firma stosuje sprawdzone, wysokiej jakości bezwonne lakiery dzięki czemu nie musisz się obawiać ryzyka nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu pojazdu, nawet zaraz po ukończeniu wszelkich prac renowacyjnych!

Renowacja kierownicy skórzanej

Korzystając z naszych usług masz pewność, że efekt renowacji tapicerki skórzanej będzie nie tylko trwały, ale również odporny na wilgoć i ścieranie! Renowacja kierownicy to precyzyjne obszywanie kierownic skórzanymi obszyciami, które zapewniają wygodniejsze prowadzenie samochodu. W ofercie posiadamy obszycia z różnych skór, w zróżnicowanych odcieniach.

Co więcej? Proces ten może być stosowany na wszystkich rodzajach skór gładkich, perforowanych i pikowanych. Może on obejmować zarówno fotele, kierownicę jak i deskę rozdzielczą oraz boki drzwi.

Renowacja tapicerki skórzanej- zastosowanie nowoczesnej technologii

Warto zaznaczyć, iż nie każdy rodzaj uszkodzenia tapicerki skórzanej można wyeliminować poprzez podstawową formę renowacji. W przypadku rozdarcia bądź rozcięcia skóry nasz tapicer z wieloletnim doświadczeniem dobierze i precyzyjnie przygotuje dopasowany rodzaj skóry oraz nici. Zastosowanie innowacyjnych technik i materiałów najwyższej jakości zapewni trwałą, estetyczną oraz zupełnie niewidoczną naprawę nawet bardzo zniszczonej tapicerki skórzanej!

Co zyskasz decydując się na renowację tapicerki skórzanej?

Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie profesjonalnej renowacji tapicerki skórzanej możesz zyskać bardzo wiele korzyści, między innymi:

  • Idealny wygląd tapicerki skórzanej
  • Kompleksową naprawę, która nie pozostawia żadnych śladów ingerencji
  • Ogólną poprawę prezencji całego wnętrza samochodu
  • Brak konieczności wymiany poszycia, bowiem skóra pozostaje fabryczna

Jeśli jesteś zainteresowany zapoznaj się z dostępną ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Postaw na wysoką jakość, precyzję wykonania oraz długoletni efekt!

Projekt i wykonanie: CoolBrand