Renowacja tapicerki skórzanej

Renowacja tapicerki skórzanej

Liczy się wnętrze — z pewnością każdy słyszał to powiedzenie. Jest ono prawdziwe nie tylko w przypadku ludzi, ale również i aut. Renowacja tapicerki skórzanej to czynność, którą warto zlecić profesjonalistom korzystającym z najlepszych produktów przeznaczonych do czyszczenia tapicerki samochodowej.

Dlaczego ważne jest czyszczenie tapicerki samochodowej?

Regularna renowacja tapicerki skórzanej sprawia, że auto wygląda na bardzo zadbane. Wtedy korzystanie z samochodu jest znacznie przyjemniejsze, jednak znaczenie ma to również w przypadku sprzedaży. Jeżeli czyszczenie skóry w aucie odbywało się regularnie, to dzięki temu auto wygląda znacznie lepiej, co przekłada się na wyższą cenę sprzedaży.

Dlatego lepiej zainteresować się renowacją skóry jak najszybciej. Oczywiście można przeprowadzić proces renowacji skóry samochodowej tuż przed wystawieniem auta na portal ogłoszeniowy, jednak regularne czyszczenie tapicerki da jeszcze lepsze rezultaty.

Jakie efekty daje renowacja tapicerki samochodowej?

Wiele osób może zastanawiać się jakich rezultatów mogą się spodziewać po renowacji tapicerki samochodowej. Wiele zależy tu od stopnia zniszczenia samochodu — korzystamy z najlepszych niemieckich produktów, które pozwalają zdziałać bardzo dużo w kwestii renowacji skóry, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet ze znacznymi uszkodzeniami. Warto jednocześnie podkreślić, że każdą renowację tapicerki skórzanej wyceniamy po oględzinach.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych renowacją tapicerki samochodowej. Oferujemy nie tylko naprawę przecięć i przetarć tapicerki, ale również uzupełnianie oraz lakierowanie ubytków w tapicerce samochodowej. Oczywiście zajmujemy się też renowacją kierownicy skórzanej. Jesteśmy też w stanie zmienić kolor tapicerki na życzenie klienta.

Jak widać, spektrum naszych usług jest bardzo duże i z całą pewnością jesteśmy w stanie pomóc Ci w kwestii czyszczenia tapicerki samochodowej, czy też renowacji kierownicy i tapicerki skórzanej

W ofercie naszej pracowni skór znajduje się:

  • zmiana koloru tapicerki na życzenie klienta
  • naprawa przecięć tapicerki
  • naprawa przetarć tapicerki
  • lakierowanie ubytków
  • uzupełnianie ubytków oraz zadrapań tapicerki.