Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta to jedna z naszych usług, które kierujemy klientom chcącym odmienić wygląd swojego auta.

Oklejenie nadwozia niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest nadanie unikalności auta, właściciel może wybierając kolor folii oraz wykończenie( połysk, satyna, mat) spersonalizować swój samochód wedle własnych upodobań. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest ochrona lakieru. Folia zmieniająca kolor dodaje około 60 mikronów ochronnego filmu.

Producenci najwyższej jakości folii chwalą się 5-cio, a nawet 7-mio letnią trwałością, co przekłada się na wieloletni świetny, unikalny wygląd auta oraz ochronę lakieru.

Zmiana koloru auta to proces czasochłonny, podczas oklejania przykładamy szczególną wagę na detale i ich wykończenie aby możliwie najlepiej pokryć elementy karoserii samochodu. Stosujemy najlepsze folie renomowanych marek takich jak Avery Dennison, 3M.

Cena uzależniona jest od gabarytów auta i skomplikowania elementów, a także od ceny folii.

Oklejamy zarówno całe nadwozia jak i wybrane fragmenty.

Koszt oklejenia całęgo samochodu zaczyna się od 5000zł netto, w cenie zawarta jest kwota ceramicznego zabezpieczenia folii.

Szczegółową wycenę sporządzamy po ustaleniu zakresu prac i wyborze folii.

Zachęcany do kontaktu, team BLING Auto Detailing.

Profesjonalna zmiana koloru samochodu

Na samym początku należy zaznaczyć, iż oferowana przez serwis BLING AUTODETAILING zmiana koloru auta (oklejenie samochodu) to skuteczny sposób zarówno personalizację wyglądu, jak i ochronę lakieru. Klientom oferujemy dostęp tylko i wyłącznie do najnowocześniejszych rozwiązań obejmujących auto wrapping. Interesuje Cię profesjonalne oklejanie samochodu? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Nie zastanawiaj się dłużej przyjedź i powiedz nam, jakie masz oczekiwania, a nasi doświadczeni eksperci doradzą wybór odpowiedniego koloru oraz folii do typu auta. Co istotne? Oklejamy folią nie tylko samochody osobowe, ale także dostawcze, motocykle i inne pojazdy mechaniczne. Przeprowadzamy także wiele nietypowych realizacji i projektów, bowiem nasza wykwalifikowana i kreatywna ekipa dzięki dużej wyobraźni, jest w stanie podjąć się każdego, nawet bardzo skomplikowanego zadania! Zapraszamy do naszego warsztatu.

Zmiana koloru samochodu? Tylko w BLING AUTODETAILING!

Znajdująca się w ofercie naszego serwisu zmiana koloru auta przy pomocy specjalnej folii to świetny sposób na odświeżenie auta i wyróżnienie się na ulicy. Dzięki zastosowaniu folii możesz mieć samochód w każdym kolorze, nawet tym, który jest niedostępny w fabryce! Zabieg, który wykonujemy ma bardzo wiele zalet- jest prosty, szybki a przede wszystkim zdecydowanie tańszy, niż lakierowanie całego pojazdu. Co więcej? Stosując folie można osiągnąć doskonały efekt wizualny! Oferta kolorów i struktur folii w BLING AUTODETAILING (chromowane bądź matowe) jest o wiele bogatsza niż kolory lakierów samochodowych. W naszej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości folie dostępne na rynku, które używamy do zmiany koloru auta. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu naszych aplikatorów niezwykle trudno jest odróżnić samochód oklejony od pomalowanego. Oferta serwisu obejmuje:

  • Oklejenie samochodu folią tymczasową– dobry i tani sposób skierowany przede wszystkim do właścicieli pojazdów, którym zależy na uzyskaniu krótkotrwałego efektu np. kampania reklamowa na określony czas. Dużą zaletą tej metody jest łatwość usuwania kleju z materiałów. Z kolei, jeśli chodzi ich trwałość, wynosi ona od 2 do 3 lat!
  • Oklejenie samochodu folią na stałe– zastosowanie najwyższej jakości folii w odpowiednich warunkach sprawia, że powinna utrzymać się na aucie około 7 lat!

Profesjonalna zmiana koloru poprzez oklejenie folią to tzw. zabieg odnawialny. Co to oznacza? Prościej mówiąc, kiedy znudzi się nam nowy kolor, w każdej chwili można powrócić do pierwotnego (bez jakiegokolwiek uszczerbku na lakierze). Należy podkreślić, iż oklejenie folią samochodu nie wpływa w żaden sposób ani na osiągi auta, ani na jego konserwację! Również pielęgnacja samochodu oklejonego folią nie różni się zbytnio od mycia zwykłego pojazdu.

Najszybszy sposób na zmianę koloru auta

Potrzebujesz tuningu optycznego? Zmiana koloru samochodu poprzez oklejenie go folią to nie tylko najprostszy, ale i najszybszy sposób na zmianę jego wyglądu. Zapewniamy Klientom szeroki wybór kolorów i tekstur m.in. matt, karbon. To jeszcze nie wszystko! Oferujemy profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej folii oraz rodzaju oklejenia. Doświadczeni specjaliści naszego serwisu posiadają również wiedzę z dziedziny obejmującej psychologię kolorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu są w stanie najkorzystniej dobrać rodzaj folii zarówno do modelu samochodu, jak i branży. Mimo, iż teoretycznie można zaaplikować każdy kolor i rodzaj folii, jednak wiemy, że w praktyce jest trochę inaczej- nie każda barwa pasuje do wszystkich rodzajów aut. Czy wiesz, ze wykonujemy również oklejanie aut według wzoru Klienta? A więc możesz zaprojektować własną, indywidulaną grafikę! Proponowane przez nas oklejenie samochodu folią (optyczny tuning) to doskonałe mechaniczne uzupełnienie modyfikacji pojazdu.

Skuteczna ochrona lakieru

Zmiana koloru auta przy pomocy przeźroczystej folii to również świetny sposób na ochronę lakieru przed wieloma, różnymi negatywnymi czynnikami, które pogarszają wygląd auta. Zastanawiasz się co daje folia?

  • Amortyzuje uderzenia kamieni i żwiru
  • Odpycha wodę
  • Zabezpiecza przed zabrudzeniami np. środkami chemicznymi czy owadami
  • Chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi

Ogromną zaletą folii jest to, że jest ona przeźroczysta, praktycznie niewidoczna na lakierowanej powierzchni. Dodatkowo nie zmienia w żaden sposób oryginalnego koloru, a w bardzo wielu przypadkach nasyca kolor, dzięki czemu zwiększa jego walory. Samochód oklejony folią można myć w tradycyjny sposób.

Ile kosztuje zmiana koloru samochodu?

Koszt oklejenia samochodu zależy od wielu czynników m.in. rodzaju folii, producenta czy wielkości nadwozia. W BLING AUTODETAILING koszt oklejenia całego auta zaczyna się od 5000 tysięcy złotych netto. Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę dla Twojego pojazdu, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie na adres e- mail. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie szczegółową wycenę i pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie!

Dlaczego BLINGAUTODETAILING?

Dlaczego warto nam zaufać? Nasz serwis to przede wszystkim odważne projekty, doświadczenie, niezbędna wiedza oraz odpowiednie zaplecze technologiczne i najwyższej jakości flota. Korzystając z naszych usług możesz być pewien:

  • Ogromnego wyboru kolorów- oferujemy mnóstwo interesujących odcieni folii m.in. matowe, błyszczące, metaliczne czy perłowe
  • Pełnej ochrony lakieru- nasza folia gwarantuje pełną ochronę lakieru przed negatywnymi skutkami typu: brud, promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne
  • 100% gwarancji jakości- stosujemy najwyższej jakości materiały co jest gwarancją trwałości naszych projektów
  • Komfortu użytkowania- samochody oklejone folią można użytkować tak samo, jak lakierowane powłoki

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz krótkie terminy realizacji. Przyjedź, a my podpowiemy jak odmienić wygląd Twojego auta. Zapraszamy do BLING AUTO DETAILING!

Zmiana koloru auta – FAQ

Na czym polega zmiana koloru auta?

Zmiana koloru samochodu to skomplikowany proces, wymagający dużego doświadczenia, precyzji i odpowiednich narzędzi. Specjalne folie instalowane są na karoserii samochodu lub na innych elementach lakierowanych. Pojazdy są w taki sposób oklejane, aby nie zdradzały z zewnątrz oryginalnego koloru lakieru. Najpierw przeprowadzane jest detailingowe mycie auta, a następnie na oczyszczoną karoserię nakładane są folie.

Jak długo trwa zmiana koloru auta?

Proces aplikacji folii trwa zazwyczaj od 3 do 5 dni. Wszystko zależy od wielkości samochodu, stopnia trudności i zakresu prac. Zawsze podchodzimy do zadania precyzyjnie, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący dla Klienta.

Czy zmiana koloru auta jest bezpieczna dla lakieru samochodowego?

Do cięcia folii wykorzystujemy specjalne żyłki, które są w pełni bezpieczne dla lakieru. Co więcej? W każdej chwili można zerwać z samochodu folię, zachowując przy tym oryginalny lakier w nienaruszonym stanie.

Jak trwała jest zmiana koloru auta?

Żywotność zmiany koloru samochodu jest uzależniona od rodzaju wybranej folii, jednak gwarancja sięga nawet 8 lat!

Zmiana koloru auta – czy ma wpływ na zabezpieczenie lakieru samochodowego?

Oczywiście, że tak. Dzięki grubości folii lakier jest bardzo dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami. Zmiana koloru jest auta jest równoznaczna z zabezpieczeniem go przed drobnymi codziennymi uszkodzeniami takimi jak m.in. rysy czy wżery.

Zmiana koloru auta – czy pojazd zostaje mocno rozebrany do wykonania tej usługi?

Zawsze staramy się zdemontować jak najmniej, ale musimy mieć dostęp do wszystkich szczelin i zakamarków, aby dobrze zaaplikować folię. To dla nas bardzo istotne, bowiem zawsze świadczymy usługi estetycznie i na najwyższym poziomie. Demontujemy m.in. zderzaki, listwy, klamki, kratki czy tylne lampy.

Zmiana koloru auta – czy ma wpływ na gwarancję producenta?

Nie. Ze względu na fakt, iż proces jest bezpieczny oraz w pełni odwracalny, nie musisz się obawiać utarty gwarancji na samochód.

Zmiana koloru auta – czy folia do oklejania wymaga specjalnej pielęgnacji?

Naszym Klientom zawsze polecamy pielęgnację samochodu przy pomocy narzędzi i środków detailingowych. Należy pamiętać, że nawet delikatne mycie standardowymi środkami może spowodować powstawanie mikrouszkodzeń w lakierze. Dlatego każde czyszczenie pojazdu po zmianie koloru powinno być detailingowe.

Zmiana koloru auta – jak przygotować samochód?

Zarówno ubytki, rdza, jak i zarysowania na lakierze muszą zostać usunięte przed aplikacją folii. W innym wypadku, folia nie ukryje niedoskonałości i może słabo się trzymać na nierównej powierzchni karoserii.

Po co zmiana koloru auta?

Zmiana koloru auta to nie tylko zupełnie nowy efekt wizualny, ale również ochrona lakieru samochodowego przed czynnikami zewnętrznymi. Oferta skierowana jest praktycznie do wszystkich- począwszy od właścicieli firm i przedsiębiorstw, po firmy leasingowe, taksówkarzy, kończąc na Klientach indywidulanych.

Projekt i wykonanie: CoolBrand