Każdy właściciel czterech kółek chce, żeby jego auto wyglądało idealnie. Niestety wraz z użytkowaniem samochodu pojawiają się mniejsze i większe wady w wyglądzie samochodu. Czasem następują one, gdy chcieliśmy zaoszczędzić i skorzystaliśmy z usług doświadczonego lakiernika. W ten sposób często powstaje efekt mory lakierniczej.

Czym jest mora lakiernicza?

Jest to tak naprawdę jedna z najpopularniejszych wad lakierniczych. Nazywana jest skórką pomarańczy. Powstaje ona najczęściej wskutek błędu podczas lakierowania np. nieprawidłowego ciśnienia powietrza, złej lepkości lakieru, źle dobranej dyszy pistoletu, czy też zbyt niskiej temperatury pomieszczenia, w którym znajduje się lakierowany samochód.

Mimo że mora jest często tylko miejscowym uszkodzeniem lakieru, to usunięcie jej samodzielnie jest bardzo trudne i czasochłonne. Osoby bez odpowiedniego doświadczenia i sprzętu mogą tylko uszkodzić bardziej lakier, co znacząco zwiększy koszty lakierowania samochodu.

Usuwanie mory lakierniczej zostaw profesjonalistom

Jeżeli na twoim aucie pojawiła się mora lakiernicza, to umów się na wizytę w naszym salonie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i przede wszystkim doświadczenie, które pozwala precyzyjnie usunąć efekt mory lakierniczej, dzięki czemu twój samochód będzie wyglądał jak nowy.

Próba usunięcia mory lakierniczej samemu może tylko pogorszyć wygląd twojego auta, co wpłynie na koszty usług lakierniczych. Dlatego, zamiast próbować naprawiać samemu lakier bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności umów się na wizytę w naszym salonie.

Projekt i wykonanie: CoolBrand