Oklejanie folią ochronną PPF

Oklejanie folią ochronną PPF – Folia ochronna na samochód

Coraz częściej można słyszeć o tym, że lakiery w nowych samochodach nie są tak wytrzymałe, jak dawniej. Jednak dzisiaj istnieją bardzo proste sposoby, które pozwalają zabezpieczyć lakier, takie jak foliowanie samochodu, czyli laminowanie lakieru.

Dlaczego warto laminować lakier?

Niektóre osoby obawiają się, że folia będzie szpeciła ich auto. W naszej firmie używamy bezbarwne samoregenerujące się folie ochronne na lakier. To sprawia, że są one praktycznie niezauważalne gołym okiem.

Natomiast foliowanie samochodu nadaje wygląd nowości na wiele lat. Lakier dłużej utrzymuje swoją świeżość i nowy wygląd. Z całą pewnością duży wpływ na to ma fakt, że laminowanie lakieru uodparnia karoserię na różne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu unika się wielu rys i zadrapań, które normalnie byłyby widoczne.

To przekłada się też na koszty utrzymania samochodu. Osoby chcące utrzymać ładny wygląd auta nie muszą martwić się kosztem tuszowania różnych rys. To przekłada się też na wartość samochodu – można go sprzedać za większe pieniądze. Dlatego warto zabezpieczyć lakier folią.

Dlaczego warto zlecić laminowanie samochodu profesjonalistom?

Dzisiaj każda osoba może kupić bezbarwne folie ochronne na lakier i spróbować zabezpieczyć lakier folią samodzielnie. Jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie. Przede wszystkim laminowanie lakieru wymaga wybrania bezbarwnej folii ochronnej na lakier wysokiej jakości. W naszym warsztacie używamy najlepszych roli amerykańskiego producenta SunTec.

Istotne również jest odpowiednie nałożenie bezbarwnych folii ochronnych na lakier. Bez odpowiedniego doświadczenia będą widoczne różnego rodzaju bąble powietrza. Wygląda to nieestetycznie i zmniejsza właściwości ochronne folii.

Dlatego, jeżeli chcesz doświadczyć wszystkich korzyści, jakie daje laminowanie samochodu, to skorzystaj z naszych wyspecjalizowanych usług.

Oferujemy zabezpieczenie lakieru bezbarwną folią ochronną. Foliowanie, inaczej mówiąc laminowanie lakieru odbywa się na przygotowany wcześniej lakier.

Stosujemy najlepsze folie amerykańskiego producenta SunTek, bądź najnowocześniejsze folie FlexiShield.

Oklejamy przede wszystkim najbardziej narażone elementy nadwozia.

Folie ochronne na lakier to obecnie najlepsze zabezpieczenie lakieru przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Proponujemy foliowanie lakieru przednich elementów m.in.:

 • zderzaka przedniego
 • reflektorów przednich
 • maski
 • lusterek
 • słupków
 • błotników przednich,

jak również innych elementów narażonych na uszkodzenia jak np.:

 • półki załadunkowej bagażnika
 • progów
 • wnęk

Ceny są ustalane indywidualnie i dostosowane do wymagań klientów.

Folia ochronna na samochód Warszawa PPF

Oklejanie samochodu folią ochronną jest idealnym sposobem na zabezpieczenie auta przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej? Jest to również świetna metoda na zmianę jego koloru a tym samym wyglądu. Samochody zarówno podczas postoju jak i w trakcie jazdy są ciągle narażane na działanie warunków atmosferycznych, owadów, ptactwa oraz wiele innych uszkodzeń.

Wybierając bezbarwne folie ochronne znajdujące się w naszej ofercie zyskujesz pewność i gwarancję trwałej, a co najważniejsze skutecznej ochrony tych elementów samochodu, które są najbardziej narażone na zniszczenia! Oklejanie aut pozwala nie tylko na przedłużenie młodości pojazdu, ale również na zachowanie pierwotnego wyglądu lakieru samochodowego. Co istotne? Wpływa to również na ogólny wizerunek samochodu oraz pozwala zaoszczędzić na innych zabiegach regeneracyjnych.

Bezbarwne folie ochronne

Znajdujące się w naszej ofercie bezbarwne folie ochronne to trwały, przeźroczysty oraz rozciągliwy poliuretan. Wszystkie folie zostały zaprojektowane do ochrony elementów lakierowanych auta przed śladami codziennego użytkowania między innymi:

 • Odpryskami od kamyczków uderzających podczas jazdy
 • Śladami po owadach
 • Otarciami
 • Czynnikami klimatycznymi
 • Oraz innymi, drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi

Bezbarwna folia ochronna oferowana przez naszą firmę to aktualnie najskuteczniejsza technologicznie i najbardziej przyjemna wizualnie forma, która dokładnie zabezpiecza lakier!

Zmiana koloru auta

Bling Auto Detailing oferuje zmianę koloru auta przy pomocy specjalistycznej folii! Jest to świetny sposób na odświeżenie ogólnego wyglądu samochodu i wyróżnienie się na ulicy. Warto zaznaczyć, iż dzięki zastosowaniu folii można mieć samochód w kolorze, który jest niedostępny w fabryce. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż jest to operacja nie tylko znacznie prostsza i szybsza, ale również zdecydowanie tańsza od lakierowania samochodu.

Czy wiesz, że przy pomocy folii można także uzyskać lepszy efekt wizualny? Nasza oferta obejmuje spektrum kolorów i struktur folii, które jest o wiele bardziej urozmaicone niż paleta barw lakierów samochodowych.  Co nas wyróżnia? To przede wszystkim wysoka jakość folii, które obecnie dostępne są na rynku. Aczkolwiek do oklejania aut wykorzystujemy nie tylko folii, gdyż liczy się przede wszystkim wiedza i doświadczenie naszych aplikatorów.

Warto dodać, iż zmiana koloru auta poprzez oklejenie folią to operacja odnawialna, co oznacza iż w każdej chwili można powrócić do pierwotnego koloru, bez żadnego uszczerbku na lakieru!

Które elementy auta można wykleić folią ochronną?

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, masz możliwość pokrycia folią ochronną praktycznie wszystkich elementów samochodu. Pojazd może zostać oklejony nawet w całości, dzięki czemu możliwa będzie kompletna zmiana jego wyglądu oraz dobre i skuteczne zabezpieczenie elementów narażonych na zniszczenia.

Coraz częściej realizowane są również usługi związane z oklejaniem nadwozia, które zapewniają niezwykłą metamorfozę wizualną auta. Należy podkreślić, iż folią można pokryć także pojedyncze elementy pojazdu takie jak:

 • Dach
 • Maskę
 • Zderzaki samochodu
 • Oraz drzwi samochodowe

W celach reklamowych i ochronnych oklejane są także szyby.

Czy folia ochronna lakieru zmienia wygląd pojazdu?

Oklejając samochód folią ochronną zyskać można nie tylko odporność na uszkodzenia, oraz inne niedoskonałości, które powstają podczas eksploatacji, ale także lepszy wygląd lakieru a tym samym całego pojazdu! Jest to rozwiązanie bardzo korzystne, bowiem nabłyszcza powierzchnię oraz intensywnie pogłębia jej kolor, dzięki czemu nawet uszkodzona karoseria nabiera świeżego i pięknego wyglądu.

Czy folia ochronna jest odporna na środki chemiczne?

Folia ochronna znajdująca się w naszej ofercie zabezpiecza również przed działaniem kosmetyków pielęgnacyjnych oraz silnych środków chemicznych. Co istotne? Folia jest również odporna na niebezpieczne dla lakieru samochodowego rozpuszczalniki.

Profesjonalne oklejanie samochodów folią PPF

Czy wiesz, że oklejanie samochodów specjalną folią ochronną jest wykonywane przede wszystkim w celu skutecznego zabezpieczenia karoserii przed oddziaływaniem szkodliwych czynników środowiskowych? Ochrona samochodu jest rzecz jasna bardzo istotna, aczkolwiek nie jest ona ważniejsza od estetyki! W naszym innowacyjnym salonie Bling Auto Detailing łączymy oba te efekty! Cały proces związany z aplikacją przeprowadzany jest pod okiem najlepszych fachowców w branży. Dzięki takiemu zastosowaniu folie ochronne nie rozciągają się oraz nie ulegają zmarszczeniu, tworząc doskonały efekt końcowy! Oklejanie folią ochronną PPF przeprowadzane jest z pełnym profesjonalizmem. Co istotne? Możemy pochwalić się nie tylko bardzo bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie, ale także posiadaniem najnowocześniejszych narzędzi, sprzętów i materiałów, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie!

Jeśli pragniesz, aby Twój samochód wyglądał jak nowy i przez długi okres czasu zachowywał salonowy połysk, oklejanie folią PPF to Twój najlepszy wybór. Jest to bowiem najskuteczniejsza a zarazem najbardziej sprawdzona metoda! Nie zastanawiaj się dłużej, odwiedź naszą firmę i kompleksowo zadbaj o ochronę lakieru Twojego samochodu!

Oklejanie folią ochronną PPF – samochody prosto z salonu

Jesteś właścicielem nowego samochodu, które dopiero co wyjechało z salonu? Powinieneś wiedzieć, że mimo iż dzisiaj wygląda ono perfekcyjnie, to jednak w trakcie codziennej eksploatacji niezwykle trudno będzie uniknąć ryzyka zarysowań bądź odprysków lakierowanej powłoki. Z tego też powodu jednym z najlepszych rozwiązań jest zabezpieczenie nowego pojazdu stosując bezbarwne folie ochronne na lakier! Nasza oferta szyta jest na miarę potrzeb Klientów. Jako priorytet stawiamy sobie przede wszystkim satysfakcję i zadowolenie Klientów z osiągniętych efektów końcowych. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewien, że nie tylko zaoszczędzisz sobie stresu, ale także nie będziesz obawiać się o to, że lakier przestanie prezentować się idealnie. Dzięki nam, unikniesz sporych kosztów związanych z likwidacją ewentualnych uszkodzeń!

Oklejanie samochodów sprawi, że lakierowana powierzchnia zachowa świetny wygląd na wiele lat. Warto dodać, iż oferowane przez nas folie ochronne PPF to folie niewidzialne, a zarazem niezwykle trwałe i odporne. Wybierając oklejanie folią PPF, zapewnisz Twojemu pojazdowi oryginalny kolor, dzięki czemu auto będzie cieszyć Twoje oko każdego dnia.

Bezbarwne folie ochronne na lakier- auta w leasingu

Zdecydowałeś się na zakup samochodu w leasingu i zadajesz sobie pytanie czy warto w tym przypadku zastosować folię ochronną PPF? Otóż, jak najbardziej! Wystarczy, że umówisz się z nami na termin oklejenia auta, a całą pewnością docenisz szereg korzyści jakie wynikają z zabezpieczenia powierzchni lakierowanej. Warto zaznaczyć, iż przed końcem umowy leasingowej, możesz zgłosić się do naszego salonu po raz kolejny, a nasi specjaliści usuną folię ochronną. Co więcej? Nie będzie mieć to żadnych negatywnych konsekwencji ani dla wartości pojazdu, ani dla lakieru! Aczkolwiek jeśli postanowisz wykupić samochód, zalecamy pozostawić folię ochronną. Pamiętaj, iż dzięki takiemu rozwiązaniu pojazd zachowa idealny wygląd przez bardzo wiele lat!

O czym warto pamiętać? To, iż nie ma znaczenia jak często będziesz eksploatować samochód! Usterka lakieru może się bowiem przytrafić nawet w przypadku bardzo sporadycznego korzystania z auta. Bling Auto Detailing doskonale zdaje sobie sprawę, że większość samochodów leasingowych jest wykorzystywane intensywnie w działalności gospodarczej. To właśnie w tych przypadkach występuje największe ryzyko uszkodzenia lakieru, dlatego aby temu zapobiec zaleca się korzystanie z fachowej pomocy specjalistów naszej firmy!

Oklejanie folią PPF – samochody używane

Należy zaznaczyć, iż oklejanie folią ochronną PPF to świetne rozwiązanie, które przeznaczone jest zarówno dla pojazdów nowych jak i używanych. A więc, jeśli posiadasz używany samochód, możesz skutecznie zabezpieczyć go przed zarysowaniami, a jednocześnie precyzyjnie podkreślić jego atuty! Wybierając bezbarwne folie ochronne na lakier, możesz również zdecydować się na zapewnienie ochrony tylko wybranym częściom pojazdu, szczególnie tym które są najbardziej narażone na uszkodzenia. Folia ochronna PPF może zostać wykorzystana m.in. do oklejania lamp, lusterek, obszaru pod klamkami czy tylnej przestrzeni bagażnika. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i sam zdecyduj jaka ochrona sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Jeśli jednak chcesz zasięgnąć fachowej porady, skonsultuj się z nami! Specjaliści Bling Auto Deatiling są do Twojej dyspozycji!

Oklejanie samochodów folią PPF – jak to wygląda dzisiaj?

Oklejanie samochodów za pomocą foli PPF to nowoczesna technologia, która przez wiele lat ulegała doskonaleniu. Na samym początku była ona produkowana przede wszystkim dla branży wojskowej i motoryzacyjnej. Szybki rozwój technologii sprawił, iż udało się uzyskać produkt wyróżniający się niezwykłą trwałością i elastycznością. Obecnie folia ochronna PPF stanowi doskonałe i kompleksowe zabezpieczenie wszystkich powierzchni lakierowanych samochodów. Nie tylko świetnie chroni samochód, ale również prezentuje się nienagannie przez cały okres użytkowania. Co istotne? Folie PPF dostępne są w 2 wersjach: błyszczącej i matowej, aczkolwiek coraz częściej spotkać można również wersje kolorystyczne np. czerwony połysk bądź czarny.

Zastosowanie folii ochronnej PPF

Czy wiesz, że dzisiaj folia ochronna PPF znajduje największe zastosowanie w branży motoryzacyjnej, w szczególności przy zabezpieczaniu elementów lakierowanych nadwozia nowych samochodów? Folia stosowana jest także w:

 • Samochodach rajdowych narażonych na wizualne uszczerbki
 • We wnętrzu samochodów- zarówno na matowych jak i połyskliwych dekorach
 • Na elementach karbonowych, zwłaszcza tych które są porysowane
 • Na motocyklach i rowerach
 • Na samolotach, pociągach, jachtach
 • Na ekranach smartfonów
 • Na sprzęcie elektronicznym
 • Na blatach wykonanych z marmuru
 • Oraz na wielu innych powierzchniach lakierowanych, które wymagają ochrony

Czy warto okleić samochód folią ochronną PPF i kto powinien skorzystać z tej usługi?

Jeśli chcesz utrzymać wymarzony kolor samochodu w świetnej kondycji przez cały okres eksploatacji, warto postawić na bezbarwne folie ochronne na lakier! Głównym tego powodem są czynniki klimatyczne m.in. ostre słońce, mróz, kwaśny deszcz, które mogą znacznie pogorszyć strukturę lakieru samochodowego. Stosując folię ochronną PPF, Twój pojazd otrzymuje tzw. niewidzialną tarczę pomiędzy powłoką lakierniczą a czynnikiem zewnętrznym.

Co więcej? Oklejanie samochodów folią PPF jest szczególnie zalecane osobom, które cenią sobie wysoką jakość oraz estetykę wykonania. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli nowych samochodów, ponieważ dzięki folii ochronnej mogą oni uniknąć jakichkolwiek uszczerbień bądź odprysków, jeszcze przed pierwszym wyjazdem na drogę. Oferowana przez nas folia ochronna PPF jest przejrzysta i klarowna, przez co jest niemalże niewidoczna. Stanowi długotrwałą ochronę dla samochodów oraz zapewnia doskonały wygląd lakieru!

Właściwości folii ochronnej PPF to same korzyści!

Folia ochronna PPF posiada doskonałe właściwości amortyzujące, które nie zmieniają się pod względem zmiany temperatury bądź klimatu. Dzięki takiemu zastosowaniu wszystkie czynniki zewnętrzne uderzające w folię są odbijane, przez co pozostaje ona w stanie nienaruszonym! Warto dodać, iż strona klejąca folii ochronnej jest pokryta bezbarwnym klejem akrylowym, aktywowanym poprzez użycie docisku, co pozwala na praktycznie niewidoczną instalację! Z kolei wierzchnia warstwa pokryta jest bezbarwną, szklistą powłoką, która jest odporna na wszelkie zarysowania, zadrapania oraz ślady codziennego użytku. Folia PPF posiada także specjalne właściwości hydrofobowe, które zdecydowanie ułatwiają pielęgnację oraz nadają pojazdowi świeży, elegancki i salonowy wygląd!

Oklejanie folią PPF sprawdza się wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć powierzchnie lakierowaną oraz zachować jej pierwotny wygląd na wiele lat! Pamiętaj, dzięki profesjonalnej ochronie Bling Auto Detailing, uzyskać możesz niewidzialną, trwałą, i co najważniejsze odporną na codzienne użytkowanie tarczę, która skutecznie chroni lakier samochodowy i cieszy oko!

Jeśli jesteś zainteresowany zapoznaj się z dostępną ofertą i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie! Nasza firma zapewnia wysoką jakość materiałów, bowiem w swojej dziedzinie jesteśmy ekspertami, dlatego zawsze możesz liczyć na fachową pomoc i profesjonalną obsługę!

Cennik

Pakiet Front Mini

w tym pakiecie oklejenie folią ochronną obejmuje: maskę, zderzak, reflektory, lusterka

Pakiet Full Front

w tym pakiecie oklejenie folią ochronną obejmuje: maskę, zderzak, reflektory, lusterka, błotniki, przestrzenie pod klamkami, słupki A, próg załadunkowy bagażnika

Pakiet Full Body

w tym pakiecie oklejenie folią ochronną obejmuje całe nadwozie auta


Auta małeAuta średnieAuta duże
Pakiet Front Mini260030003400
Pakiet Full Front460050005400
Pakiet Full Body110001300015000

Dodatkowe opcje oklejania

oklejenie przestrzeni pod klamkami folią ochronną200 zł 
oklejenie progu załadunkowego bagażnika folią ochronną200 zł 
oklejenie reflektorów przednich folią ochronnąod 300zł
oklejenie lusterek folią ochronnąod 200zł

Oklejanie folią ochronną PPF – FAQ

Oklejanie folią ochronną PPF – czy folia będzie widoczna na lakierze?

Folia zaaplikowana w profesjonalny sposób jest praktycznie niezauważalna. W procesie instalacji najważniejsza jest jakość folii. Zainstalowana folia PPF powinna być niezauważalna z odległości 2 m. Lepszy efekt uzyskasz aplikując folię ochronną na całym elemencie, niż na jego części.

Czy oklejanie folią ochronną PPF może uszkodzić lakier samochodu?

Niewłaściwa instalacja folii może przyczynić się nie tylko do porysowania lakieru, ale także innych elementów zewnętrznych auta. Proces instalacji wymaga zarówno wprawy, jak i precyzji osób ją instalujących.

Oklejanie folią ochronną PPF – jak wygląda proces montażu folii?

Największe znacznie ma odpowiednie przygotowanie lakieru samochodowego, czyli jego dokładne umycie, odtłuszczenie oraz uzupełnienie ubytków i usunięcie rys. Następny etap obejmuje przygotowanie folii PPF pod konkretny element, który ma być oklejany. Folia ochronna montowana jest przy użyciu wody na wybranym przez Klienta elemencie karoserii auta. Ostatni krok to wyprowadzenie wody spod folii i pozamykanie krawędzi folii.

Oklejanie folią ochronną PPF- jakie elementy można okleić?

Folię PPF można zamontować na wybranym elemencie karoserii, który jest lakierowany, ale również na elementach zaprojektowanych z tworzywa na wysoki połysk. Co więcej? Możliwe jest również instalowanie folii na reflektorach, jednak nie jest to zalecane przez niektórych producentów samochodów.

Oklejanie folią ochronną PPF – czy usługa dotyczy tylko nowych aut?

Nie. Oklejanie folią ochronną PPF dedykowane jest zarówno nowym samochodom, jak i tym z przebiegiem kilkunastu tysięcy km, oraz samochodom zabytkowym. Aby uzyskać oczekiwany efekt wizualny, niezbędne są odpowiednie prace przygotowawcze.

Oklejanie folią ochronną PPF – jak odporna jest folia?

Folia PPF to produkt przeznaczony przede wszystkim do ochrony lakieru auta przed kamieniami oraz wieloma innymi uszkodzeniami mechanicznymi m.in. rysami i otarciami. Folia gwarantuje skuteczną ochronę lakieru, nawet przed atakami wandalizmu.

Oklejanie folią ochronną PPF – jaki jest okres żywotności folii?

Należy zaznaczyć, iż żywotność folii zależy w głównej mierze od wybranego produktu. Gwarancja na folię PPF wynosi najczęściej od 5 do 10 lat.

Czy oklejanie folią ochronną PPF jest procesem odwracalnym?

Oczywiście, że tak. Folia PPF jest w 100% demontowalna. Nie pozostawia kleju nie tylko na powierzchni lakieru, ale również innych elementów. Choć można próbować dokonać tego na własną rękę, jednak rekomenduje się demontaż folii w sprawdzonym zakładzie, który specjalizuje się w jej aplikacji.

Ile kosztuje oklejanie folią ochronną PPF całego samochodu lub pojedynczych elementów?

Ostateczny koszt oklejania auta jest uzależniony od wielkości pojazdu, trudności aplikacji folii na nim i wybranego rodzaju folii. Średnio może to kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Oklejanie folią ochronną PPF – dlaczego Bling autodetailing?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oklejaniu samochodów folią ochronną PPF. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, pochodzące od renomowanych producentów. Gwarantujemy, iż uzyskany efekt końcowy przerośnie Twoje oczekiwania!

Projekt i wykonanie: CoolBrand