Wyciąganie wgnieceń metodą PDR

Wyciąganie wgnieceń metodą PDR

Nr. kontaktowy: 796946328

Masz problem z mniejszymi lub większymi wgnieceniami w karoserii twojego auta? Dzisiaj możliwe jest usuwanie wgnieceń metod PDR. Metoda ta pozwala wyciągać wgniotki oraz większe wgniecenia. Dzięki temu auto wygląda znacznie lepiej.

Czy usuwanie wgnieceń metodą PDR jest bezpieczne?

Niektórzy właściciele aut obawiają się tego, że wyciąganie wgnieceń może tylko pogorszyć sytuację. Jednak jest to niemożliwe, jeżeli wyciąganiem wgnieceń zajmuje się profesjonalna osoba, z dużym doświadczeniem, posiadająca odpowiedni sprzęt.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR sprawdzi się w przypadku mniejszych wgnieceń, gdy np. uderzysz w coś niechcący drzwiami, albo ktoś inny zostawi nieprzyjemną pamiątkę po kontakcie z twoim samochodem.

Nasza firma zajmuje się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania, a to oznacza, że jesteśmy w stanie wyciągnąć wgniecenia bez uszkodzenia lakieru. Dzięki temu po zakończonym przez nas procesie wyciągania wgnieceń bez lakierowania twoje auto wygląda bardzo dobrze.

Ile kosztuje wyciąganie wgnieceń metodą PDR?

Zastanawiasz się, jaka jest cena wyciągania wgnieceń? Usługi w naszym warsztacie ceny zaczynają się już od 50 zł w przypadku prostych wgnieceń. Jednocześnie każde wgniecenie jest przez nas oceniane indywidualnie. To jaka będzie cena wyciągania wgnieceń, ustalamy po oględzinach. Warto podkreślić, że wycena wyciągania wgnieceń metodą PDR w naszej firmie jest darmowa, dlatego, jeżeli masz jakieś wady, którymi chciałbyś się zająć, to bez ryzyka możesz nas odwiedzić, ponieważ nic nie ryzykujesz.

Naszym klientom oferujemy usuwanie wgnieceń metodą PDR, która nie wymaga lakierowania.

Usuwanie wgnieceń bądź drobnych wgniotek spowodowanych np. opadami gradu jesteśmy w stanie usunąć bezinwazyjnie, dzięki temu element uszkodzony nie wymaga ponownego lakierowania.

Zakres cen zaczyna się juz od 50zł za drobne wgniecenia.

Bardziej skomplikowane wgniecenia i uszkodzenia lakieru wyceniane są indywidualnie.

Wyceny dokonujemy po oględzinach, aby wstępnie określić zakres prac.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę w siedzibie firmy oraz kontakt telefoniczny pod numerem: 796946328