Oklejanie bezbarwną folią ochronną

 

Oklejanie bezbarwną folią ochronną

Coraz częściej można słyszeć o tym, że lakiery w nowych samochodach nie są tak wytrzymałe, jak dawniej. Jednak dzisiaj istnieją bardzo proste sposoby, które pozwalają zabezpieczyć lakier, takie jak foliowanie samochodu, czyli laminowanie lakieru.

Dlaczego warto laminować lakier?

Niektóre osoby obawiają się, że folia będzie szpeciła ich auto. W naszej firmie używamy bezbarwnych folie ochronne na lakier. To sprawia, że są one praktycznie niezauważalne gołym okiem.

Natomiast foliowanie samochodu nadaje wygląd nowości na wiele lat. Lakier dłużej utrzymuje swoją świeżość i nowy wygląd. Z całą pewnością duży wpływ na to ma fakt, że laminowanie lakieru uodparnia karoserię na różne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu unika się wielu rys i zadrapań, które normalnie byłyby widoczne.

To przekłada się też na koszty utrzymania samochodu. Osoby chcące utrzymać ładny wygląd auta nie muszą martwić się kosztem tuszowania różnych rys. To przekłada się też na wartość samochodu – można go sprzedać za większe pieniądze. Dlatego warto zabezpieczyć lakier folią.

Dlaczego warto zlecić laminowanie samochodu profesjonalistom?

Dzisiaj każda osoba może kupić bezbarwne folie ochronne na lakier i spróbować zabezpieczyć lakier folią samodzielnie. Jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie. Przede wszystkim laminowanie lakieru wymaga wybrania bezbarwnej folii ochronnej na lakier wysokiej jakości. W naszym warsztacie używamy najlepszych roli amerykańskiego producenta SunTec.

Istotne również jest odpowiednie nałożenie bezbarwnych folii ochronnych na lakier. Bez odpowiedniego doświadczenia będą widoczne różnego rodzaju bąble powietrza. Wygląda to nieestetycznie i zmniejsza właściwości ochronne folii.

Dlatego, jeżeli chcesz doświadczyć wszystkich korzyści, jakie daje laminowanie samochodu, to skorzystaj z naszych wyspecjalizowanych usług.

Oferujemy zabezpieczenie lakieru bezbarwną folią ochronną. Foliowanie, inaczej mówiąc laminowanie lakieru odbywa się na przygotowany wcześniej lakier.

Stosujemy najlepsze folie amerykańskiego producenta, marki SunTek.

Oklejamy przede wszystkim najbardziej narażone elementy nadwozia.

Folie ochronne na lakier to obecnie najlepsze zabezpieczenie lakieru przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Proponujemy foliowanie lakieru przednich elementów m.in.:

  • zderzaka przedniego
  • reflektorów przednich
  • maski
  • lusterek
  • słupków
  • błotników przednich,

jak również innych elementów narażonych na uszkodzenia jak np.:

  • półki załadunkowej bagażnika
  • progów
  • wnęk

Ceny są ustalane indywidualnie i dostosowane do wymagań klientów.