Auto SPA  Warszawa dla Twojego samochodu

„Auto spa” to idealne określenie naszych usług, ponieważ po zabiegach pielęgnacyjnych oraz renowacyjnych, Twój samochód nabierze blasku  oraz odzyska swój spektakularny wygląd. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie odpowiednią estetykę swojego samochodu.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Detailing wnętrza polega na usunięciu zanieczyszczeń, regeneracji oraz konserwacji elementów w środku pojazdu, również w bagażniku. Do tego typu czynności zaliczamy między innymi:

  • Czyszczenie tapicerki, która jest szczególnie narażona na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, które są ciężkie do usunięcia. Pranie foteli i kanap materiałowych, czyszczenie tapicerki skórzanej, a także całego wnętrza za pomocą profesjonalnych środków, zapewni czyste, wolne od różnego rodzaju alergenów wnętrza.
  • Ochrona tapicerki, zarówno skórzanej, jak i materiałowej oraz dachów w samochodach typu cabrio. To zabieg przeprowadzany w celu zwiększenia żywotności danych elementów oraz zabezpieczenia ich przed działaniem niepożądanych substancji.

Detailing zewnętrzny polega na oczyszczeniu oraz odpowiednim zabezpieczeniu lakieru oraz innych elementów pojazdu. Do tych zabiegów zaliczamy:

  • Korektę lakieru , która polega na wyeliminowaniu mikrozarysowań, które powstają najczęściej podczas użytkowania pojazdu, jazdy oraz nieprawidłowego mycia samochodu, jak również usunięciu defektów lakieru, takich jak zmatowienia, wżery oraz utlenienia lakieru. Działania zmierzające w tym kierunku, polegają między innymi na polerowaniu pojazdu.
  • Zabezpieczenie lakieru za pomocą powłok ochronnych oraz ceramicznych, posiadających właściwości hydrofobowe. Dzięki temu nie tylko unikamy nowych zarysowań oraz ubytków, ale również izolujemy pojazd przed zbyt szybkim starzeniem się, utlenianiem, szkodliwymi substancjami takimi jak sól drogowa, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak również śladami po owadach oraz odchodach ptasich. Odpowiednie zabezpieczenie lakieru zapewnia również właściwości samoczyszczące oraz uwydatnienie pięknego blasku oraz głębi lakieru
  • Zabezpieczenie szyb i reflektorów za pomocą powłok hydrofobowych i ceramicznych, które chronią przed zarysowaniami oraz przyleganiem zanieczyszczeń. Mają one ogromny wpływ na komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy, dlatego odpowiednie oczyszczenie jest niezbędne.

Oferujemy również kompleksowe przygotowanie nowego samochodu do użytku. W tym celu usuwamy fabryczne zabezpieczenia takie jak folia ochronna znajdująca się na lakierze, jak również na innych elementach zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się również zmiana koloru samochodu, za pomocą folii. Jest to wymagający zabieg, jednak dzięki temu pojazd może być jedyny w swoim rodzaju, dostosowany do Twoich wymagań.

Projekt i wykonanie: CoolBrand