Zabezpieczenie lakieru nowego auta

Zabezpieczenie lakieru nowego auta.

Dlaczego tak ważną decyzją jest zabezpieczenie lakieru w swoim nowym samochodzie tuż po odbiorze z salonu?

Materiały używane do produkcji, technologia oraz czynniki ekonomiczne determinują jakość oraz sposób produkowania samochodów, co przekłada się na trwałość jego elementów oraz wpływa na zużycie.

Dlaczego oferujemy powłoki ceramiczne oraz bezbarwne folie ochronne na lakier?

Niegdyś lakiery używane przez producentów samochodów gwarantowały piękny wygląd nadwozia przez wiele lat. W obecnych czasach trwałość i jakość nie idzie w parze z rozwojem motoryzacji. Samochody produkowane są tak, aby się zużywały. Dlatego producenci różnego rodzaju form zabezpieczenia lakieru oferują coraz to nowsze, lepsze, bardziej zaawansowane powłoki ceramiczne oraz bezbarwne folie ochronne. Mają one za zadanie ograniczenie, minimalizowanie degradacji i niszczenia lakieru naszego auta.

Nasze studio BLING Auto Detailing wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów i oferuje zabezpieczenie lakieru oraz oklejanie samochodów najlepszej jakości formami zabezpieczenia lakieru. Wybierając spośród wielu produktów testujemy, obserwujemy decydujemy się na najlepsze możliwe rozwiązania.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru czy oklejenie bezbarwną folią ochronną?

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru to ochrona lakieru w naszej opinii jako opcja minimum, natomiast coraz więcej klientów decyduje się na dużo bardziej kosztowne oklejanie bezbarwną folią ochronną lakieru nowego auta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, pomożemy doradzić jaka forma zabezpieczenia lakieru będzie optymalna i skrojona na miarę potrzeb.

Projekt i wykonanie: CoolBrand