Skuteczne zabezpieczenie felg przed zimą

Felgi samochodowe stanowią zarówno wizytówkę auta, jak i samego właściciela. Zastanawiasz się dlaczego? Otóż, wystarczy rzucić okiem na ten element, aby ocenić kierowcę, który dba o swoje auto bądź traktuje je w sposób nieodpowiedni, jak zwykłe narzędzie pracy. Jeśli chcesz, aby Twój samochód prezentował się imponująco i cieszył oko, warto zainwestować we właściwe zabezpieczenie felg, szczególnie przed zbliżającym się trudnym okresem zimowym. Dlaczego jest to tak ważne? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Kierowcy, którzy korzystają z felg stalowych i niezbyt specjalnie dbają o ich wygląd, zimę traktują jako kolejny okres przejściowy, natomiast osoby inwestujące w felgi do swojego samochodu sporą część funduszy, bacznie obserwują prognozy pogody oraz zapowiedzi związane z opadami śniegu. O czym warto pamiętać? To, iż błoto, bród, chemia drogowa, a także sól i inne niewidoczne przeszkody mogą spowodować zarysowanie lakieru samochodowego, zostawiając trały ślad. Czy przed takim uszkodzeniem auta można się ochronić?

Bling Auto Detailing- skuteczny sposób na srogą zimę!

Mimo, że na rynku nie znajdziemy powłok ochronnych, które zapewniają 100% ochrony felg przed pęknięciem, wygięciem lub głębokimi rysami, to jednak zła pogoda, błoto, śnieg czy chemia nie muszą być straszne! Wystarczy, że oddasz felgi Twojego samochodu w ręce doświadczonych profesjonalistów Bling Auto Detailing! Nasi pracownicy należycie zadbają nie tylko o dokładne wyczyszczenie obręczy z różnego rodzaju zabrudzeń i nieczystości, ale także poradzą sobie z drobnymi ryskami i wszelkimi niedoskonałościami. Co więcej?
Dodatkowo pokryją całość specjalną powłoką zabezpieczającą!

Profesjonalne czyszczenie i konserwacja

Co warto mieć na uwadze? Pamiętaj, zanim felga zostanie we właściwy sposób zabezpieczona, konieczne jest jej odpowiednie wyczyszczenie. To bardzo istotna kwestia, o której nie wolno zapominać! Czyszczenie felg jest tak samo ważne jak detailingowe mycie auta. Oczywiście nie chodzi tutaj o zwykłe przepłukanie wodą i przetarcie szmatką. Mowa jest bowiem o precyzyjnej i szczegółowej dekontaminacji, usunięciu wszelkich powstałych zabrudzeń, nalotów mechanicznych, plam z gumy bądź z asfaltu. Niestety, czasami wystarczy tylko kilka miesięcy zaniedbań, aby felga naszego samochodu wyglądała o wiele gorzej niż ta, którą odebraliśmy ze sklepu!

Co więcej? Czy wiesz, że długotrwałe zaleganie brudu może przyczynić się do zniszczenia powłoki lakierniczej, a w niektórych przypadkach nawet do głębokich wżerów w materiale, co może okazać się nie możliwe do wyeliminowania podczas standardowego czyszczenia. Dlatego, jeśli posiadasz nową lub zregenerowaną felgę, powinieneś jak najszybciej doprowadzić ją do stanu idealnego, oraz zabezpieczyć ją w profesjonalnym zakładzie. Wybierając usługi naszej firmy, zyskujesz pewność i gwarancję, że felgi Twojego samochodu zachowają piękny wygląd na dłużej, zwłaszcza przed okresem zimowym, który coraz częściej okazuje się bardzo trudny.

Skuteczne zabezpieczenie felg innowacyjną powłoką ochronną

Choć czasami wystarczy powłoka z twardego wosku, aby zabezpieczyć felgi samochodu przed zabrudzeniami, wodą oraz niekorzystnymi warunkami panującymi na drodze, to jednak nie zawsze takie rozwiązanie się sprawdza! Jest to zarówno najprostsze, jak i najtańsze rozwiązanie, które niestety w przeważającej większości przypadków nie utrzymuje się zbyt długo. Zdarza się, że proces trzeba powtarzać nawet raz w miesiącu.

Jeśli zależy Ci na zdecydowanie dłuższym efekcie a jednocześnie znacznie lepszym zabezpieczeniu, warto zwrócić uwagę na specjalne powłoki polimerowe. Z kolei dla najbardziej wymagających przygotowano powłoki ceramiczne. Mimo, iż są one dość kosztowne, to jeśli ktoś wydał na felgi do auta kilka tysięcy złotych, wydatek zaledwie kilkunastu procent tej kwoty nie będzie stanowił problemu. Dzięki takiemu zastosowaniu felgi samochodowe dostaną nie tylko skuteczne zabezpieczenie, które wytrzyma nawet kilka lat, ale dodatkowo otrzymają wspaniały wygląd obręczy, który przyciągnie wzrok o każdej porze roku, nawet po bardzo srogiej zimie!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu Bling Auto Detailing. Wybór naszej firmy to gwarancja otrzymania profesjonalnej pomocy, fachowego doradztwa oraz atrakcyjnych cen. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na telefon!

Projekt i wykonanie: CoolBrand