Renowacja tapicerki skórzanej

W trakcie codziennego użytkowania samochodu, dochodzi do uszkodzeń tapicerki, przez co nie wygląda już tak efektownie jak początkowo. Renowacja skóry pozwala na przywrócenie odpowiedniej estetyki, bez konieczności wymiany poszycia.

Renowacja skóry samochodowej

Dobór odpowiednich farb, pozwala na farbowanie niewielkich pęknięć oraz przetarć, bez obaw o odpowiedni kolor tapicerki. Bezwonne lakiery mogą być stosowane na każdym rodzaju skóry, niezależnie od miejsca aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie trzeba rozkręcać danych elementów. Jeżeli doszło do rozdarcia bądź przecięcia, wtedy jesteśmy w stanie także naprawić dany fragment skórzanej tapicerki. Bardzo ważnym etapem podczas wykonywania renowacji jest dobór kolorów. Nasze studio posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru farb, które mieszamy na miejscu.

Plusy renowacji tapicerki skórzanej

Bez wątpienia, ogromnym plusem renowacji tapicerki, jest odświeżenie wnętrza pojazdu. Tapicerka będzie wyglądać idealnie, bez widocznych śladów zużycia. W przypadku małych uszkodzeń, nie będzie również konieczna wymiana poszycia, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Farby używane w procesie renowacji są bezzapachowe, dzięki czemu zaraz po całym procesie, nie będziemy odczuwać nieprzyjemnej woni.

Cena renowacji tapicerki

Cena renowacji jest uzależniona od stopnia zniszczenia elementów skórzanych. Jeżeli natomiast będzie konieczna wymiana jakiegoś elementu, to w zależności od materiału z jakiego wykonana jest tapicerka, cena może być nieco wyższa. W celu wyceny, należy udać się do naszego stiudio na oględziny, aby nasz technik ocenił stopień zniszczenia, a następnie poinformuje o koszcie naprawy.

Jeżeli zależy nam na odpowiedniej estetyce pojazdu jakim się poruszamy, warto regularnie odwiedzać nas – Bling Auto Detailing, w którym będziemy mogli opiekować się tapicerką na bieżąco, pielęgnować i zabezpieczać ją, aby w przyszłości uniknąć napraw. Dzięki temu unikniemy kosztów związanych z renowacją.

Projekt i wykonanie: CoolBrand