Profesjonalny autodetailing w dobie koronawirusa

Dla Bling Auto Detailing koronawirus nie jest straszny. Otóż, wygoda i komfort jazdy to istotna kwestia zarówno w przypadku dalekiej trasy, jak podczas codziennego użytkowania auta. Nic w tym dziwnego, bowiem ogromną satysfakcję sprawia możliwość jazdy w lśniącym czystością oraz w pełni bezpiecznym samochodzie.

Profesjonalne czyszczenie jest niezbędne!

Bez względu na to, czy chodzi o dym papierosowy, zapach pleśni bądź jakikolwiek inny- zwykłe czyszczenie nie wystarczy. Najbardziej skuteczną metodą na wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów oraz bakterii jest ozonowanie. Ponadto, jeśli zależy Ci na pozbyciu się wszelkich zanieczyszczeń, rekomendujemy pranie tapicerki materiałowej bądź czyszczenie skórzanej. Co istotne? Proces ten zabija wszystkie wirusy, w tym także koronawirusy. Właśnie z tego powodu z tego typu usług często korzystają Klienci, którzy pracują w branży zajmującej się przewozem osób.

Oczywista rzeczą jest, iż wnętrze pojazdu to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu podczas korzystania z auta. Gdy stoimy w korkach zwracamy szczególną uwagę na wewnętrzne elementy oraz ich stan. Niestety w dalszym ciągu wiele osób zapomina, że czyste wnętrze ma duże znaczenie nie tylko w kwestii estetycznej, ale jest to bardzo ważny aspekt ochrony własnego zdrowia. Zastosowanie wysokiej jakości preparatów zabezpieczających wnętrze auta, eliminuje w 99% wirusy oraz bakterie!

Czysty samochód to przyjemny widok dla oka

Podczas jazdy samochodem często zdarza się nam przez przypadek rozlać trochę wody z butelki czy wylać sok dziecka na fotele. Na nasze nieszczęście potrafi on wnikać bardzo szybko i głęboko w gąbkę materiału. W tym przypadku jednym rozwiązaniem jest pranie tapicerki. Precyzyjna impregnacja materiałów wewnątrz również pozwala temu zaradzić. Zastanawiasz się, co zyskasz stosując impregnat? Preparat nadaje materiałowi właściwości hydrofobowych. Co to oznacza w praktyce? Zarówno woda, deszcz, jak i sok czy cola zaraz po rozlaniu nie wsiąknie od razu w materiał, lecz będzie się utrzymywać w postaci kropli na materiale, nawet do 1h czasu! To doskonałe rozwiązanie, które daje odpowiednią ilość czasu na reakcję oraz pozbycie się zabrudzenia z fotela bez konieczności prania czy suszenia.

Profesjonalny detailing wnętrza w naszym serwisie samochodowym Bling Auto Detailing polega na precyzyjnym i szczegółowym wyczyszczeniu samochodu, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wszystkie, także trudno dostępne miejsca np. przestrzenie między fotelami, schowki, szyny, bagażnik, uchwyty, zegary, kokpit, progi wewnętrzne a także wszystkie elementy plastikowe. Po zakończeniu oczyszczania samochodu, konserwujemy i kompleksowo zabezpieczamy każdy element plastikowy. Mycie szyb oraz aplikacja zapachu do samochodu również leży w naszym zakresie. Ponadto, aby usunąć wszystkie bakterie i nieprzyjemne zapachy proponujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej.

Jeśli szukasz sprawdzonego studia autodetailingu, nie czekaj dłużej! Koniecznie sprawdź nasza ofertę i skontaktuj się z nami. Stawiając na ofertę naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskany efekt przerośnie Twoje oczekiwania! Zapraszamy.

Projekt i wykonanie: CoolBrand