Powłoka Ceramiczna Cena

Zastanawiasz się ile kosztuje powłoka ceramiczna i jakie czynniki wpływają na jej cenę? W tym artykule otrzymasz odpowiedzi na te oraz inne pytania! Jasną rzeczą jest, iż każdy kto choć raz odebrał nowy samochód prosto z salonu pamięta dokładnie uczucie szczęścia i ekscytacji, które towarzyszyło temu wydarzeniu. Niestety później pojawia się rozczarowanie i bezsilność gdy na lakierze pojawia się pierwsza skaza, a później kolejna i kolejna. Wybierając Bling Auto Deatiling otrzymujesz bezpieczny, prosty i w stosunku do ceny Twojego samochodu całkiem niedrogi sposób, który może temu zapobiec. Wystarczy że, zastosujesz naszą nowoczesną ceramiczną powłokę ochronną!

Zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną- dlaczego warto?

Innowacyjne powłoki ceramiczne znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką odpornością na wszelkie mikro zarysowania oraz działania szkodliwych substancji chemicznych. Co istotne? Ich wytrzymałość została potwierdzona w specjalnych testach, które wykazały że znacznie przewyższają one normę twardości. Dodatkowo warto zaznaczyć, że zastosowanie ceramiki gwarantuje, iż lakier w kontakcie z agresywną chemią oraz substancjami pochodzenia organicznego nie ulegnie żadnym odbarwieniom ani zmatowieniu.

Powłoka ceramiczna wysokiej jakości a niekorzystne zjawiska

Czy wiesz, że oferowana przez nas powłoka ceramiczna radzi sobie doskonale ze wszystkimi destrukcyjnymi zjawiskami, które negatywnie wpływają na stan lakieru samochodowego? Można tutaj wymienić między innymi:

  • Promieniowanie UV
  • Kwaśne deszcze
  • Sól drogowa
  • Ptasie odchody
  • Asfalt
  • Chemia samochodowa
  • Oksydacja

Cena powłoki ceramicznej

Jeśli interesuje Cię powłoka ceramiczna ceny w naszej firmie są naprawdę przyzwoite i konkurencyjne. Co więcej? Specjalne pakiety premium dla osób, które pragną należycie zadbać o swój samochód oraz regularnie dbać o jego spektakularny wygląd  zaczynają się przeważnie od kilku tysięcy złotych. Powinieneś wiedzieć, że w cenę pakietu wliczony jest profesjonalny i kompleksowy przegląd samochodu, specjalny raport o stanie lakieru dla właściciela a także precyzyjne mycie detailingowe i korekta lakieru.

Powłoka ceramiczna- metoda natryskowa

Bling Auto Detailing może pochwalić się, że jako jedna z nielicznych firm potrafimy położyć powłokę ceramiczną z zastosowaniem innowacyjnej metody natryskowej. Należy podkreślić, iż jest to niesamowita sprawa, gdyż powłoka aplikowana jest bardzo precyzyjne i równomiernie w każdy zakamarek. Aplikacja powłoki ceramicznej przypomina nie jaki lakierowanie samochodu. Jesteśmy akredytowanymi instalatorami powłok ceramicznych w Warszawie, wybierając nasze usługi masz pewność i gwarancje na trwałość i działanie powłoki!

Co jeszcze wpływa na koszt usługi?

O czym warto pamiętać? To, ze na koszt usługi wpływa także profesjonalizm wykonania, czas poświęcony na zabezpieczenie samochodu oraz poszczególna cena materiałów. Pamiętaj, że nieprawidłowo nałożona powłoka nie będzie w stanie zabezpieczać lakieru samochodu we właściwy sposób, przez co efekty wizualne mogą Cię rozczarować! Dlatego naprawdę warto postawić na wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, fachowców, bowiem jest to główny czynnik, który decyduje o sukcesie w nałożeniu i użytkowaniu powłoki ceramicznej!

Uważaj na promocje!

Nie zaleca się, aby wierzyć w magiczne promocje, które oferują ceramiczne powłoki za 1 000 złotych. Przerobiliśmy już setki przypadków niezadowolonych klientów z takich promocji, pamiętaj iż jest to temat nie na żarty! Osoba, która idąc na skróty, chcąc się szybko dorobić może wyrządzić bardzo poważne szkody na Twoim samochodzie.

Zespół naszych doświadczonych pracowników jest bardzo transparentny w swoich działaniach, również sami możecie sprawdzić, że należymy do wąskiego grona specjalistów odwiedzając naszą stronę.

Jeśli jesteś zainteresowany zaaplikowaniem powłoki ceramicznej na twoim aucie, zapoznaj się  z nasza ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie! Musisz mieć na uwadze, że na cenę powłoki ceramicznej wpływa między innymi: wielkość samochodu, stan lakieru, czas poświęcony na pracę, stopień trudności wykonania korekty lakieru a także to czy mamy do czynienia z oryginalnym lakierem na samochodzie.

Projekt i wykonanie: CoolBrand