Oklejanie Samochodów Cena

Oklejanie samochodów cieszy się coraz większą popularnością, dzieje się tak przede wszystkim ze względu na połącznie wysokiej estetyki z możliwością ochrony lakieru! Co istotne? Najczęstsze pytania jakie zadają klienci to: cena usługi oraz jej trwałość. W Poniższym artykule dowiesz się więcej na temat tego od czego zależą dokładne koszty oklejenia auta i jak długo można cieszyć się osiągniętymi rezultatami!

Oklejenie auta folią- ile kosztuje?

Dzisiaj pytania o koszty związane z oklejaniem auta są jednymi z najczęściej zadawanych przez klientów i osoby zainteresowane zarówno zmiana koloru jak i ochroną lakieru. Niestety w tym przypadku nie jest możliwa jednoznaczna odpowiedź, gdyż cena oklejania samochodów jest uzależniona od wielu czynników, takich jak:

  • Rodzaj zastosowanej folii- w ofercie dostępne są nie tylko standardowe folie służące do zmiany koloru, ale także innowacyjny materiał typu chrom, który jest nieco droższy. Co więcej? Droższe od tradycyjnych są również folie strukturalne.
  • Rozmiar oklejanej powierzchni– ma bezpośredni wpływ na ilość zużytego materiału oraz na czas pracy aplikatora. Powinieneś wiedzieć, że im większy samochód tym wyższa cena oklejenia. Aczkolwiek nie zawsze folią pokrywa się całą karoserię, w przypadku ochrony lakieru folią bezbarwną PPF najczęściej okleja się takie elementy jak: zderzaki, błotniki, reflektory lub lusterka. W sytuacji oklejania elementów pojazdu cena jest niższa.
  • Jakość– pamiętaj, ze jakość to coś w co zawsze warto inwestować! Nasza renomowana firma da Ci pewność i gwarancje profesjonalnie zaaplikowanej folii ochronnej. Jakość ma również wpływ na trwałość, nasi doświadczeni pracownicy wykorzystują w swojej pracy materiały pochodzące od znanych i najlepszych producentów, które zazwyczaj objęte są wieloletnią gwarancją.

Profesjonalne oklejanie aut folią ochronną

Należy podkreślić, iż oklejanie aut folią ochronną wymaga nie tylko wprawy, ale również dokładności i znajomości stosowanego materiału. Technika aplikacji ma bardzo duże znaczenie dla trwałości i estetyki osiągniętych efektów końcowych. Zatem naprawdę warto zainwestować w usługi Bling Auto Detailing, bowiem jest to doświadczony warsztat. Nasi specjaliści doskonale wiedzą jak aplikować folię, aby:

  • Efekt był maksymalnie estetyczny
  • Efekt był maksymalnie trwały
  • Zużyć jak najmniej materiału

Koszt oklejania samochodu- ilość zużytego materiału

Co warto mieć na uwadze? To, iż koszt oklejania samochodu zależy także w dużej mierze od ilości zużytego materiału. W przeciwieństwie do innych powłok ochronnych gdzie płynna postać jest nanoszona na karoserię, to w tym przypadku ilość metrów kwadratowych pojazdu w bardzo jasny sposób określa koszt materiału, który będzie niezbędny do pracy. Od wiedzy, doświadczenia i umiejętności aplikatora zależy z jakiej folii skorzysta i jak efektywnie ro zrobi. To z kolei przekłada się na całkowite koszty finalne- cenę całej usługi.

Jeśli interesuje Cię oklejanie samochodów cena orientacyjna odnosząca się do oklejania poszczególnych elementów kształtuje się na poziomie kilkuset złotych. Wiadomo, że w przypadku oklejania całego pojazdu cena jest wyższa, jednak jest to tańsza opcja niż wymiana bądź lakierowanie. Najczęściej oklejenie całego przodu to koszt pomiędzy 3 a 5 tysięcy złotych, zależnie od wielkości danych elementów. Aby ochronić całe auto potrzebne będzie kilkanaście metrów folii, koszt takiego pakietu zwykle waha się w przedziale kilku tysięcy złotych.

Projekt i wykonanie: CoolBrand