Oklejanie bezbarwną folią to wysoki koszt, ale także inwestycja

Bezbarwna folia ochronna na lakier powoduje, że przez bardzo długi czas możemy cieszyć się nieskazitelnym wyglądem elementów zewnętrznych naszego samochodu.

Folia ochronna na lakier – gwarancja nieskazitelnego wyglądu przez długi czas

Folie stanowią pewnego rodzaju tarczę, chroniącą lakier przed zarysowaniami, zmatowieniami oraz innymi urazami spowodowanymi codzienną eksploatacją. Dodatkowo są odporne na niekorzystne działanie środków chemicznych stosowanych na myjniach samochodowych. Decydując się na taki zabieg, mamy gwarancję, że nasze auto nie straci na wyglądzie, wręcz przeciwnie, kolor może się pogłębić, a połysk uwydatnić. Foliowanie samochodu najlepiej zlecić zaraz po jego kupnie, dzięki czemu nie dochodzą dodatkowe koszty renowacji lakieru. Wielu producentów daje 10 – letnią gwarancję, która obejmuje brak różnic w kolorze lakieru na którym była nałożona folia, brak żółknięcia oraz efektu wulkanizacji, jak również odporność na różnego rodzaju chemię samochodową.

Folia ochronna na lakier – inwestycja, która się opłaca

Widząc cenę takiej usługi, bardzo często myślimy, że to za drogo. Kupujemy zatem samochód, dbamy o niego jak najlepiej, jednak po jakimś czasie i tak traci na wyglądzie, przez co inwestujemy w niego kolejne pieniądze, by doprowadzić go do estetycznego wyglądu. Dlaczego więc nie zdecydujemy się na folię ochronną, która ochrania nasz samochód, a co za tym idzie, po latach, jego wygląd nadal jest nieskazitelny. Zanim odrzucimy tą opcję, zastanówmy się ile pieniędzy wydamy na ponowne lakierowanie elementów, które doznają korozji, bądź drobnych zarysowań.

Może i nie jest to zbyt tania, lecz bardzo wydajna inwestycja, która zwraca nam się po latach, nie tylko pięknym wyglądem samochodu, ale również oszczędnością czasu, który musielibyśmy spędzić u fachowców, którzy doprowadzaliby nasz samochód na nowo do estetycznego wyglądu.

Projekt i wykonanie: CoolBrand