Odpowiednie przygotowanie samochodu do sprzedaży

Decyzja o sprzedaży samochodu najczęściej dyktowana jest wieloma czynnikami. Jednak, jednym z najczęściej wymienianych jest rzecz jasna chęć wymiany samochodu na nowy. Właśnie z tego powodu zmiana samochodu wiąże się z pewną nadpłatą ze strony sprzedającego, czyli właściciela auta. Zastanawiasz się, czy warto inwestować w przygotowanie pojazdu do sprzedaży? Odpowiedź na to pytania jest jedna- Tak. Dlaczego? Dowiesz się czytając poniższy artykuł Bling Auto Detailing. Zapraszamy!

Profesjonalne przygotowanie samochodu do sprzedaży

Jeszcze jakiś czas temu przed sprzedażą samochodu wystarczyło jedynie dokładne mycie i odkurzanie. Jednak obecny rynek motoryzacji zdecydowanie różni się od tego z przed kilku lat! Co więcej? Również z tego powodu znacznie zmieniło się podejście kupujących. Tak samo, jak w przypadku zakupu mieszkania, tak i podczas omawiania kwestii sprzedaży samochodu– najistotniejsze jest zawsze pierwsze wrażenie! O czym warto pamiętać? Otóż, gdy Klient zauważy na lakierze auta widoczne zarysowania czy zanieczyszczenia na tapicerce, z pewnością będzie oczekiwał od Ciebie pewnej negocjacji. Dlatego warto zrobić wszystko co w naszej mocy, aby kupujący nie miał takich możliwości.

Oblicze czystego i odświeżonego wnętrza samochodu sprawia, iż w oczach kupującego jest ono postrzegane jako bardzo zadbane. Przygotowanie auta do sprzedaży w profesjonalnej firmie detailingowej obejmuje szeroki zakres usług. W Bling Auto Detailing możesz liczyć m.in. na:

  • Kompleksowe mycie detailingowe
  • Pranie tapicerek i dywaników
  • Czyszczenie elementów plastikowych, skórzanych oraz materiałowych
  • Odświeżenie lakieru samochodowego
  • Usuwanie bądź maskowanie rys
  • Aplikację wosku

Co więcej? Możliwa jest również sesja zdjęciowa w wielu miejscach.

Łącząc wszystkie powyższe usługi Klient otrzymuje „nowy” samochód, który wyróżnia się walorami estetycznymi. Takie zastosowanie znacznie zwiększa szansę, ze pojazd przypadnie mu do gustu, a co za tym idzie spełni jego oczekiwania. Podsumowując odpowiednie przygotowanie pojazdu do sprzedaży to opłacalna inwestycja. Nie tylko zwiększa prawdopodobieństwo na sprzedaż, ale także podnosi wartość rynkową auta. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzedający może uzyskać wyższą kwotę. Sprzedaż samochodu jest o wiele łatwiejsza, kiedy jest on zadbany nie tylko w środku, ale i na zewnątrz.

Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bling Auto Detailing oraz kontaktu z nami. Gwarantujemy, iż dołożymy wszelkich starań, aby twój samochód wyglądał jak nowy!

Projekt i wykonanie: CoolBrand